Статті

31.Жов.2022

    Осінь продовжує радувати нас своїм теплом та різнобарвною красою! Вихованці нашого закладу змогли зануритися в цю казкову атмосферу і приймали участь в цікавому осінньому ярмарку – квесті. Діти з великим захопленням виконували всі завдання від україночок-господинь, отримуючи за це подарунки для наших захисників. Всі отримали масу позитивних емоцій та приємних вражень.

Детальніше
22.Сер.2022

         Ми Вкраїни діти, і ми розкажем світу Про край, що люди в серці бережуть. Про білий цвіт калини, Про пісню журавлину, Про землю, що Вкраїною зовуть.  

Детальніше
09.Сер.2022

Мовленнєві проблеми сьогодні стали досить поширеним явищем. У третини обстежених дітей можна виявити мовленнєві вади. Деякі мовленнєві вади позначаються на інтелекті дитини. Відома влучна фраза англійського невролога Джексона: “Інтелект іде в упряжці мовлення”. Справді, затримки в розвитку мовлення спричиняють затримку розумового розвитку дитини, обмежують її загальний потенціал. Мовленнєві проблеми в подальшому житті дитини спричиняють погану … Продовжити читання “Робота логопеда”

Детальніше
09.Сер.2022

Здоров’я – найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства. Щоб людина мала змогу піклуватися про своє здоров’я, про розвиток, вона повинна свідомо ставитися до життя як найважливішого дарунку природи. Тому формувати культуру здоров’я особистості, прищеплювати розуміння пріоритету здорового способу життя, надавати ґрунтовні знання про основи здоров’я потрібно дітям з раннього віку, … Продовжити читання “Медичний блок”

Детальніше
01.Лип.2022

Дитина зазнала сексуального насильства: що робити та куди звертатися Алгоритм здійснення медичного обстеження постраждалих від сексуального насильства Як підтримати тих, хто пережив зґвалтування? Взаємодія з дитиною, яка (ймовірно) пережила сексуальне насильство Стаття про те, як говорити з дітьми про сексуальне насильство:   https://wcu-network.org.ua/…/Jak_govoriti_z_dtmi_pro… Формування безпечної поведінки та захист від сексуального насильства:   https://childfund.org.ua/navchaiemo-dlia-rozvytku   https://stop-sexting.in.ua/   https://savechild.com.ua/onlinelearning

Детальніше