Статті

14.Бер.2023
Детальніше
28.Лют.2023

До Дня народження Лесі Українки, дітки середньої групи перетворилися на чудових театральних акторів! Драматизація казки “Три метелики” нагадала значення “дружби” та яким має бути справжній друг.

Детальніше
28.Лют.2023

15 лютого в нашому закладі пройшло свято Стрітення, яке ще в народі називають день зустрічі Зими з Весною. Воно було яскраве, веселе. Супроводжувалось посмішками, веселими піснями, чудовими віршами, іграми-естафетами та запальними таночками. Зима – чарівниця поступилася Весні для її царювання і тепла на землі. Свято Стрітення подарувало гарний настрій та задоволення діткам.

Детальніше
31.Жов.2022

    Осінь продовжує радувати нас своїм теплом та різнобарвною красою! Вихованці нашого закладу змогли зануритися в цю казкову атмосферу і приймали участь в цікавому осінньому ярмарку – квесті. Діти з великим захопленням виконували всі завдання від україночок-господинь, отримуючи за це подарунки для наших захисників. Всі отримали масу позитивних емоцій та приємних вражень.

Детальніше
22.Сер.2022

         Ми Вкраїни діти, і ми розкажем світу Про край, що люди в серці бережуть. Про білий цвіт калини, Про пісню журавлину, Про землю, що Вкраїною зовуть.  

Детальніше