Статті

20.Вер.2023

19 вересня відбувся семінар-практикум для педагогів на тему: «Розвиток соціальної компетентності дошкільників». Під час якого вихователі актуалізували знання про поняття «соціалізація», «соціальна компетентність», з’ясовували чинники, які впливають на розвиток соціальної компетентності дошкільників, визначили умови успішної соціалізації дитини в сім’ї та закладі дошкільної освіти, розвитку ефективного спілкування з дітьми, обмінювались досвідом з використання вправ та ігор … Продовжити читання “Семінар-практикум “Розвиток соціальної компетентності дошкільників””

Детальніше
12.Вер.2023

До Дня фізичної культури та спорту в нашій “Лісовій казці” був проведений спортивний квест-розвага. Дітки всіх вікових груп із великим захопленням виконували рухливі завдання на різних казкових локаціях.

Детальніше
31.Сер.2023

Ігрова логопедія – це методика, яка подобається дітям. Проводячи заняття в ігровій формі дає можливість дітям краще пізнати навколишній світ та себе. Удосконалена та осучаснена ідея гри “Фразовий конструктор” надзвичайно корисна та цікава для розвитку мовлення дитини, допоможе засвоїти правильний порядок слів у реченні, автоматизувати слова у мовленні та розвивати оптико-просторовий гнозис, координацію рухів рук. … Продовжити читання “Фразовий конструктор”

Детальніше
29.Сер.2023

Дошкільне дитинство – найсприятливіший період для формування пріоритету здоров’я. Бо якщо дитина навчиться зберігати та зміцнювати своє здоров’я змалку, то вона буде свідомо ставитися до цього і у зрілому віці. Шляхи різні, а успіх один: здоров’я дитини. Усі розуміють, що робота із збереження та зміцнення здоров’я потребує цілеспрямованих та взаємопов’язаних дій педагогів, дітей, батьків. Ми … Продовжити читання “Рухова активність дітей у повсякденному житті”

Детальніше
01.Чер.2023

Вітаємо випускників 2023 року!  Ви залишаєте садочок, Бо вам до школи вже пора! Убралася в рясний віночок Весела наша дітвора. Нехай простелиться доріжка Красивим килимком надій, Побудьте з казкою ще трішки, В дитячих і солодких мріях! Окрема подяка нашим ЗСУ – за можливість подарувати свято дітям, дякуємо за наш захист!!!

Детальніше