Статті

08.Вер.2021

Казка про ведмежатко, яке не хотіло ходити в садочок. Жило – було ведмежатко Алірік. Були у нього тато- ведмідь та мама- ведмедиця. Жили вони дружно та весело. Мама ведмедиця багато гралася з ведмежатком, годувала його, гуляла з ним. Тато-ведмідь будував з ним будиночки з кубиків, і розповідав різні цікаві історії. Ведмежатко Алірік завжди був з … Продовжити читання “Казка для дітей, яким треба розпочати ходити в садочок”

Детальніше
14.Тра.2021
Детальніше
14.Тра.2021
Детальніше
26.Бер.2021

Як говорити з дітьми про коронавірус. 7 порад. Тримайте під контролем власні емоції. Перш ніж говорити з дитиною про небезпечне захворювання, переконайтеся, що контролюєте власну тривогу та страх. Адже діти часто віддзеркалюють емоції батьків. “Маленькі діти беруть приклад зі своїх батьків, стосовно того як реагувати на незрозумілій їм ситуації. Діти одразу зрозуміють спокійні ви чи … Продовжити читання “Як говорити з дітьми про коронавірус.”

Детальніше
26.Бер.2021

Кінезіологія як засіб розвитку мовлення    Кінезіологія – це наука про розвиток головного мозку через рух.  В.О.Сухомлинський уважав,що рух пальців сприяє активізації мовленнєвих центрів головного мозку і посиленню діяльності мовленнєвих зон.    Кінезіологія – це наука про розвиток розумових здібностей і фізичного здоров’я через певні рухові вправи. Це своєрідна «гімнастика мозку».    Основна мета кінезіології: … Продовжити читання “”

Детальніше
error: Content is protected !!