Статті

21.Лис.2019

«Ми такими не були», — часто констатують дорослі, коли спостерігають за дітьми. Справді, сучасні діти зовсім не схожі на своїх батьків і прабатьків. І це — неминучі природні зміни, пов’язані з інформаційними технологіями та бурхливими подіями, свідками яких стають діти. Науковці називають їх поколінням Z. Чим же вони такі особливі? pg” alt=”” class=”wp-image-1131″/> В ходдагогіка розуміння», з’ясували характерні риів з … Продовжити читання “Діти покоління Z, або Яка вона – сучасна дитина”

Детальніше
30.Тра.2019

«… Батьки завжди є вихователями своїх дітей і кладуть перші зерна майбутніх успіхів чи не успіхів виховання. Зрозуміло без пояснень, як важливо для них у цьому випадку набути педагогічних знань». К. Ушинський Родина – основа зростання здорової дитини, це світ, у якому людина навчається жити. Надзвичайно важливою постає проблема взї,зків, покращення емоційного контакту між батьками, … Продовжити читання “Хороші традиції варто підтримувати або знову про здоров’я”

Детальніше
08.Кві.2019

Любов до спорту об’єднує людей у всьому світі і ми, вихователі та дошкільнята ЖСЦРД №41, сподіваємося, що робимо свій внесок у справу розвитку Олімпійського руху.

Детальніше
12.Гру.2018

Домашнє насильство: як запобігти і куди звертатися        Насильство в сім’ї є порушенням прав людини. Воно може виявлятися через агресію, приниження та жорстоку поведінку.  За статистикою, часто від сімейного насильства страждають жінки та діти, проте чоловіки не є винятком і також можуть бути його жертвами.     Як можна захистити себе і свої права? Від домашнього … Продовжити читання “Куди звертатися вразі винекнення проблем?”

Детальніше
22.Жов.2018

Національно-патріотичне виховання — це не обмежена у часі акція, а постійна робота з дітьми. Патріотич­ні почуття, які сьогодні демонструють деякі наші співвітчизники, здебільшого формувалися в них стихійно. Ми ж, педагоги — науковці й практи­ки, — маємо зробити процес виховання патріо­тизму в кожної юної особистості керованим і цілеспрямованим. Всі вищі духовно-моральні утворення, до яких належить почуття … Продовжити читання “День захисника України”

Детальніше
error: Content is protected !!