Абетка здоров’я

30.Тра.2019

«… Батьки завжди є вихователями своїх дітей і кладуть перші зерна майбутніх успіхів чи не успіхів виховання. Зрозуміло без пояснень, як важливо для них у цьому випадку набути педагогічних знань». К. Ушинський Родина – основа зростання здорової дитини, це світ, у якому людина навчається жити. Надзвичайно важливою постає проблема взї,зків, покращення емоційного контакту між батьками, … Продовжити читання “Хороші традиції варто підтримувати або знову про здоров’я”

Детальніше
08.Кві.2019

Любов до спорту об’єднує людей у всьому світі і ми, вихователі та дошкільнята ЖСЦРД №41, сподіваємося, що робимо свій внесок у справу розвитку Олімпійського руху.

Детальніше
18.Лип.2018

Оскільки стан здоров’я дітей залежить від правильної організації харчування в закладі дошкільної освіти, то один з основних пріоритетів у нас – здорове харчування вихованців. Над цим працює цілий штат сумлінних творчих та досвідчених працівників харчоблоку, медична сестра, яка суворо дотримується затверджених норм харчування. Харчування дітей – це питання, яке знаходиться під постійним контролем керівника, та … Продовжити читання “Формуємо харчові смаки”

Детальніше
09.Бер.2018

Однією з умов збереження та зміцнення здоров’я дитини, підвищення опору її організму до хвороб, і як наслідок, успішності у навчанні є повноцінне харчування. Саме тому адміністрацією Житомирського спеціального центру розвитку дитини санаторного типу №41 приділяється велика увага даному питанню. У закладі встановлено доцільний трьохразовий режим харчування, наявні меню-вивіски, графіки видачі їжі (затверджені завідувачем), добові проби. … Продовжити читання “Харчування”

Детальніше
09.Бер.2018

За статистикою близько 90% дітей мають  різні відхилення у фізичному і  психічному розвитку. Одне з перших місць серед них посідають порушення опорно-рухового апарату, що негативно впливають на провідні фізіологічні системи організму (серцево-судинну, дихальну, центральну нервову тощо), на показники здоров’я взагалі та рівень працездатності. Збільшення кількості дітей із порушеннями опорно-рухового апарату визначило   необхідність пошуку ефективних  шляхів … Продовжити читання “Профілактика порушень опорно-рухового апарату”

Детальніше
error: Content is protected !!