Абетка здоров’я

26.Бер.2021

Як говорити з дітьми про коронавірус. 7 порад. Тримайте під контролем власні емоції. Перш ніж говорити з дитиною про небезпечне захворювання, переконайтеся, що контролюєте власну тривогу та страх. Адже діти часто віддзеркалюють емоції батьків. “Маленькі діти беруть приклад зі своїх батьків, стосовно того як реагувати на незрозумілій їм ситуації. Діти одразу зрозуміють спокійні ви чи … Продовжити читання “Як говорити з дітьми про коронавірус.”

Детальніше
30.Тра.2019

«… Батьки завжди є вихователями своїх дітей і кладуть перші зерна майбутніх успіхів чи не успіхів виховання. Зрозуміло без пояснень, як важливо для них у цьому випадку набути педагогічних знань». К. Ушинський Родина – основа зростання здорової дитини, це світ, у якому людина навчається жити. Надзвичайно важливою постає проблемаім’їязків, покращення емоційного контакту між батьками, дітьми … Продовжити читання “Хороші традиції варто підтримувати або знову про здоров’я”

Детальніше
18.Лип.2018

Оскільки стан здоров’я дітей залежить від правильної організації харчування в закладі дошкільної освіти, то один з основних пріоритетів у нас – здорове харчування вихованців. Над цим працює цілий штат сумлінних творчих та досвідчених працівників харчоблоку, медична сестра, яка суворо дотримується затверджених норм харчування. Харчування дітей – це питання, яке знаходиться під постійним контролем керівника, та … Продовжити читання “Формуємо харчові смаки”

Детальніше
09.Бер.2018

За статистикою близько 90% дітей мають  різні відхилення у фізичному і  психічному розвитку. Одне з перших місць серед них посідають порушення опорно-рухового апарату, що негативно впливають на провідні фізіологічні системи організму (серцево-судинну, дихальну, центральну нервову тощо), на показники здоров’я взагалі та рівень працездатності. Збільшення кількості дітей із порушеннями опорно-рухового апарату визначило   необхідність пошуку ефективних  шляхів … Продовжити читання “Профілактика порушень опорно-рухового апарату”

Детальніше
09.Бер.2018

Здоров’я – найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства. Щоб людина мала змогу піклуватися про своє здоров’я, про розвиток, вона повинна свідомо ставитися до життя як найважливішого дарунку природи. Тому формувати культуру здоров’я особистості, прищеплювати розуміння пріоритету здорового способу життя, надавати ґрунтовні знання про основи здоров’я потрібно дітям з раннього віку, … Продовжити читання “Медичний блок”

Детальніше
error: Content is protected !!