Абетка здоров’я

09.Сер.2022

Здоров’я – найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства. Щоб людина мала змогу піклуватися про своє здоров’я, про розвиток, вона повинна свідомо ставитися до життя як найважливішого дарунку природи. Тому формувати культуру здоров’я особистості, прищеплювати розуміння пріоритету здорового способу життя, надавати ґрунтовні знання про основи здоров’я потрібно дітям з раннього віку, … Продовжити читання “Медичний блок”

Детальніше
26.Бер.2021

Як говорити з дітьми про коронавірус. 7 порад. Тримайте під контролем власні емоції. Перш ніж говорити з дитиною про небезпечне захворювання, переконайтеся, що контролюєте власну тривогу та страх. Адже діти часто віддзеркалюють емоції батьків. “Маленькі діти беруть приклад зі своїх батьків, стосовно того як реагувати на незрозумілій їм ситуації. Діти одразу зрозуміють спокійні ви чи … Продовжити читання “Як говорити з дітьми про коронавірус.”

Детальніше
16.Бер.2021

  Ляльковий театр – одне з найулюбленіших видовищ дітей дошкільного віку. Він приваблює дітей своєю яскравістю, барвистістю, динамікою.   Незвичайним видовищем захоплює дітей, переносить їх на абсолютно особливий, захоплюючий світ, де все надзвичайно, все можливо. Театр доставляє дітям велике задоволення і приносить багато радості.                                  … Продовжити читання “Театр “Лісовий карантин””

Детальніше
30.Тра.2019

«… Батьки завжди є вихователями своїх дітей і кладуть перші зерна майбутніх успіхів чи не успіхів виховання. Зрозуміло без пояснень, як важливо для них у цьому випадку набути педагогічних знань». К. Ушинський Родина – основа зростання здорової дитини, це світ, у якому людина навчається жити. Надзвичайно важливою постає проблема взаємодії садочка і сім’ї, зміцнення їхніх … Продовжити читання “Хороші традиції варто підтримувати або знову про здоров’я”

Детальніше
09.Бер.2018

За статистикою близько 90% дітей мають  різні відхилення у фізичному і  психічному розвитку. Одне з перших місць серед них посідають порушення опорно-рухового апарату, що негативно впливають на провідні фізіологічні системи організму (серцево-судинну, дихальну, центральну нервову тощо), на показники здоров’я взагалі та рівень працездатності. Збільшення кількості дітей із порушеннями опорно-рухового апарату визначило   необхідність пошуку ефективних  шляхів … Продовжити читання “Профілактика порушень опорно-рухового апарату”

Детальніше