Музично-танцювальна феєрія

18.Січ.2021

   Різдвяна пора – завжди особлива! Це час, коли кожен по-своєму шукає особливу яскраву зорю, що здатна зігріти душу і вказати шлях до затишку, злагоди і вмиротворення. Саме такий  неперевершений букет емоцій і змогу відчути багатогранність Різдва дарують  вихователі та дітки нашого центру розвитку дитини № 41.

Детальніше
22.Жов.2018

Національно-патріотичне виховання — це не обмежена у часі акція, а постійна робота з дітьми. Патріотич­ні почуття, які сьогодні демонструють деякі наші співвітчизники, здебільшого формувалися в них стихійно. Ми ж, педагоги — науковці й практи­ки, — маємо зробити процес виховання патріо­тизму в кожної юної особистості керованим і цілеспрямованим. Всі вищі духовно-моральні утворення, до яких належить почуття … Продовжити читання “День захисника України”

Детальніше
09.Бер.2018

https://youtu.be/393zqbVNQ-IХореографія в наш час набуває все більшої популярності. Навчання дітей дошкільного віку різноманітним танцювальним рухам дозволяє одночасно вирішувати завдання естетичного та фізичного виховання. Саме в хореографічному мистецтві найбільш повно виявляється синтез тілесного та духовного компонентів, які розкривають широкі перспективи художньо-естетичного творчого та фізичного напрямку в розвитку дитини. Використання танцювальних елементів у системі фізичного виховання дітей … Продовжити читання “Хореографія”

Детальніше
error: Content is protected !!