Психологічна служба

21.Лис.2019

«Ми такими не були», — часто констатують дорослі, коли спостерігають за дітьми. Справді, сучасні діти зовсім не схожі на своїх батьків і прабатьків. І це — неминучі природні зміни, пов’язані з інформаційними технологіями та бурхливими подіями, свідками яких стають діти. Науковці називають їх поколінням Z. Чим же вони такі особливі? pg” alt=”” class=”wp-image-1131″/> В ходдагогіка розуміння», з’ясували характерні риів з … Продовжити читання “Діти покоління Z, або Яка вона – сучасна дитина”

Детальніше
12.Гру.2018

Домашнє насильство: як запобігти і куди звертатися        Насильство в сім’ї є порушенням прав людини. Воно може виявлятися через агресію, приниження та жорстоку поведінку.  За статистикою, часто від сімейного насильства страждають жінки та діти, проте чоловіки не є винятком і також можуть бути його жертвами.     Як можна захистити себе і свої права? Від домашнього … Продовжити читання “Куди звертатися вразі винекнення проблем?”

Детальніше
27.Вер.2018

Всі мобільні ігри та програми, у тому числі й навчальні, спрямовані на те, щоб викликати в користувача величезний інтерес. Тому вони можуть привести до залежності в дітей молодшого віку, особливо в дітей з розладами аутистичного спектру, що характеризуються вузьким колом інтересів й схильністю надто захоплюватися чим-небудь. Батькам потрібно бути особливо уважними до поведінки дитини. Про … Продовжити читання “Залежність дітей від електронних пристроїв”

Детальніше
09.Бер.2018

Адаптація дитини – процес індивідуальний і кожен з батьків має відчувати як психологічно  підготувати дитину до дитячого садка, щоб це не зашкодило психічному здоров’ю дитини. Перед тим, як йти в дитячий садок, спокійно поясніть дитині, що вона там, як і всі, залишиться одна (без вас), але ви неодмінно скоро її заберете. А щоб малюкові було … Продовжити читання “Як полегшити адаптацію дитини до дитячого садка.”

Детальніше
09.Бер.2018

СЛОВА, ЯКИМИ ВАРТО ЗАМІНИТИ ЗВИЧНІ ЗАУВАЖЕННЯ  ДИТИНІ. ПРИЙОМ, ЯКИЙ СПРАВДІ ПРАЦЮЄ!   Спробуйте замінити звичні зауваження дитині, які використовуєте регулярно, новими словами, і зміниться все – інтонація, ваш настрій, а головне, реакція дитини! Спробуйте – це працює! Замість роздратованого: “Пішли швидше, скільки тебе чекати!” Скомандувати: “На старт, увага … руш! Побігли! “ Замість загрозливого: “Їж, інакше … Продовжити читання “Чарівні слова”

Детальніше
error: Content is protected !!