Психологічна служба

08.Вер.2021

Казка про ведмежатко, яке не хотіло ходити в садочок. Жило – було ведмежатко Алірік. Були у нього тато- ведмідь та мама- ведмедиця. Жили вони дружно та весело. Мама ведмедиця багато гралася з ведмежатком, годувала його, гуляла з ним. Тато-ведмідь будував з ним будиночки з кубиків, і розповідав різні цікаві історії. Ведмежатко Алірік завжди був з … Продовжити читання “Казка для дітей, яким треба розпочати ходити в садочок”

Детальніше
14.Тра.2021
Детальніше
14.Тра.2021
Детальніше
05.Лют.2021

Розвиваємо дрібну моторику у дітей: чому це важливо?      Дрібна моторика: що це таке і навіщо її розвивати? Отже, дрібна моторика – це здатність дітей і дорослих виконувати точні і дрібні рухи не тільки кистями, але і пальцями рук і ніг, завдяки скоординованим діям таких систем організму, як: кісткова, нервова і м’язова. Добре розвинена … Продовжити читання “”

Детальніше
17.Лис.2020

Такий важливий режим, або переконливі аргументи для запевнення батьків. Дорогі мами й тата! Як ви вважаєте, що буде з дитиною, яка щодня прокидається в різний час, снідає, коли доведеться, гуляє то вранці, то ввечері, то взагалі на прогулянку не виходить, а спати лягає, коли захоче? А що з нею буде, якщо ви раптом захочете її … Продовжити читання “”

Детальніше
error: Content is protected !!