Спортивний калейдоскоп

12.Вер.2023

До Дня фізичної культури та спорту в нашій “Лісовій казці” був проведений спортивний квест-розвага. Дітки всіх вікових груп із великим захопленням виконували рухливі завдання на різних казкових локаціях.

Детальніше
29.Сер.2023

Дошкільне дитинство – найсприятливіший період для формування пріоритету здоров’я. Бо якщо дитина навчиться зберігати та зміцнювати своє здоров’я змалку, то вона буде свідомо ставитися до цього і у зрілому віці. Шляхи різні, а успіх один: здоров’я дитини. Усі розуміють, що робота із збереження та зміцнення здоров’я потребує цілеспрямованих та взаємопов’язаних дій педагогів, дітей, батьків. Ми … Продовжити читання “Рухова активність дітей у повсякденному житті”

Детальніше
28.Лют.2023

15 лютого в нашому закладі пройшло свято Стрітення, яке ще в народі називають день зустрічі Зими з Весною. Воно було яскраве, веселе. Супроводжувалось посмішками, веселими піснями, чудовими віршами, іграми-естафетами та запальними таночками. Зима – чарівниця поступилася Весні для її царювання і тепла на землі. Свято Стрітення подарувало гарний настрій та задоволення діткам.

Детальніше
09.Бер.2018

В останнє десятиліття в усьому світі склалась тенденція до погіршення здоров’я дитячого населення: з’являється все більше дітей з частими простудними захворюваннями, зайвою вагою, порушенням постави, мови, координації рухів, діяльності органів дихання. Серед багатьох факторів, що впливають на стан здоров’я дітей, за інтенсивністю впливу фізичне виховання займає особливе місце.   Адже чим активніше залучення дитини в світ … Продовжити читання “Фітбол”

Детальніше
09.Бер.2018

Вміння плавати відноситься до життєво необхідних навиків, воно значною мірою впливає на становлення фізичного і психічного розвитку людини як особистості. Тому навчання плаванню включено до програми нашого дошкільного закладу і є одним із засобів гармонійного розвитку дитини, адже це вміння здобувається на все життя. Основне завдання діяльності інструктора з плавання – це збереження та зміцнення … Продовжити читання “Плавання”

Детальніше