Спортивний калейдоскоп

28.Лют.2023

15 лютого в нашому закладі пройшло свято Стрітення, яке ще в народі називають день зустрічі Зими з Весною. Воно було яскраве, веселе. Супроводжувалось посмішками, веселими піснями, чудовими віршами, іграми-естафетами та запальними таночками. Зима – чарівниця поступилася Весні для її царювання і тепла на землі. Свято Стрітення подарувало гарний настрій та задоволення діткам.

Детальніше
08.Кві.2019

Любов до спорту об’єднує людей у всьому світі і ми, вихователі та дошкільнята ЖСЦРД №41, сподіваємося, що робимо свій внесок у справу розвитку Олімпійського руху. Майже справжні Олімпійські ігри, але маленькі, відбулись у нашому дитячому садочку! Участь у змаганнях взяли вихованці старших логопедичних груп закладу. Спортивна програма заходу розпочалася з параду  команд та внесення олімпійського прапора … Продовжити читання “Малі Олімпійські ігри – свято здоров’я та краси”

Детальніше
09.Бер.2018

В останнє десятиліття в усьому світі склалась тенденція до погіршення здоров’я дитячого населення: з’являється все більше дітей з частими простудними захворюваннями, зайвою вагою, порушенням постави, мови, координації рухів, діяльності органів дихання. Серед багатьох факторів, що впливають на стан здоров’я дітей, за інтенсивністю впливу фізичне виховання займає особливе місце.   Адже чим активніше залучення дитини в світ … Продовжити читання “Фітбол”

Детальніше
09.Бер.2018

Вміння плавати відноситься до життєво необхідних навиків, воно значною мірою впливає на становлення фізичного і психічного розвитку людини як особистості. Тому навчання плаванню включено до програми нашого дошкільного закладу і є одним із засобів гармонійного розвитку дитини, адже це вміння здобувається на все життя. Основне завдання діяльності інструктора з плавання – це збереження та зміцнення … Продовжити читання “Плавання”

Детальніше
09.Бер.2018

Всі наші проблеми родом з дитинства. Цей вираз справедливий не лише стосовно нашої душевної рівноваги, а й – фізичного здоров’я. Правильно сформований опорно-руховий апарат, внутрішні органи і нервова система – це запорука того, що дитина виросте здоровою і повною сил. Викривлення постави може призвести до багатьох серйозних наслідків, найвідоміший серед яких сколіоз. Сьогодні він зустрічається … Продовжити читання “Пілатес”

Детальніше