Спортивний калейдоскоп

08.Кві.2019

Любов до спорту об’єднує людей у всьому світі і ми, вихователі та дошкільнята ЖСЦРД №41, сподіваємося, що робимо свій внесок у справу розвитку Олімпійського руху.

Детальніше
09.Бер.2018

В останнє десятиліття в усьому світі склалась тенденція до погіршення здоров’я дитячого населення: з’являється все більше дітей з частими простудними захворюваннями, зайвою вагою, порушенням постави, мови, координації рухів, діяльності органів дихання. Серед багатьох факторів, що впливають на стан здоров’я дітей, за інтенсивністю впливу фізичне виховання займає особливе місце.   Адже чим активніше залучення дитини в світ … Продовжити читання “Фітбол”

Детальніше
09.Бер.2018

Дошкільний вік є вирішальним у формуванні фундаменту фізичного та психічного здоров’я, адже відбувається інтенсивний розвиток органів та становлення функціональних систем організму, закладаються основні риси особистості, формується характер, ставлення до себе та оточуючих. Педагогічний колектив закладу цілеспрямовано й систематично працює над проблемою фізичного виховання, що дає позитивний результат. Діти помітно вирізняються бадьорістю руху, оптимізмом, високою працездатністю, … Продовжити читання “Фізкультурно-оздоровча робота”

Детальніше
09.Бер.2018

Вміння плавати відноситься до життєво необхідних навиків, воно значною мірою впливає на становлення фізичного і психічного розвитку людини як особистості. Тому навчання плаванню включено до програми нашого дошкільного закладу і є одним із засобів гармонійного розвитку дитини, адже це вміння здобувається на все життя. Основне завдання діяльності інструктора з плавання – це збереження та зміцнення … Продовжити читання “Плавання”

Детальніше
09.Бер.2018

Всі наші проблеми родом з дитинства. Цей вираз справедливий не лише стосовно нашої душевної рівноваги, а й – фізичного здоров’я. Правильно сформований опорно-руховий апарат, внутрішні органи і нервова система – це запорука того, що дитина виросте здоровою і повною сил. Викривлення постави може призвести до багатьох серйозних наслідків, найвідоміший серед яких сколіоз. Сьогодні він зустрічається … Продовжити читання “Пілатес”

Детальніше
error: Content is protected !!