Творча майстерня

28.Лют.2023

До Дня народження Лесі Українки, дітки середньої групи перетворилися на чудових театральних акторів! Драматизація казки “Три метелики” нагадала значення “дружби” та яким має бути справжній друг.

Детальніше
22.Кві.2022

Великдень– це день, коли душа очищується і наповнюється радістю і світлом. У такий нелегкий час, це світле свято набуло особливого значення. Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, тому колектив ЖСЦРД  № 41 зі щирим серцем та великою вірою у Перемогу спекли 330 пасочок для наших захисників! Молимося                  … Продовжити читання “З Великоднем!”

Детальніше
25.Лют.2021
Детальніше
09.Бер.2018

«Витоки творчих здібностей і дарувань дітей – на кінчиках їх пальців. Від пальців йдуть ніби тоненькі струмочки, які живлять джерело творчої думки» В. Сухомлинський   Щоб сформувати творчі здібності, дитині необхідно накопичити якнайбільше вражень про навколишній світ під час виконання різних видів діяльності. Пізніше дитина зацікавиться процесом творчості; спочатку в тому виді діяльності, який їй … Продовжити читання “Гурток “Паперові фантазії””

Детальніше
09.Бер.2018

Діти повинні жити у світі краси, гри, казки,  музики, малюнка, фантазії, творчості. В.О. Сухомлинський  Вихователь зображувальної діяльності: Резніченко Ірина Василівна     Педагогічне кредо: « Гуманність і творчість –  два крила педагога!» Зображувальна діяльність для дошкільнят   Образотворче мистецтво надзвичайно багатогранне і цікаве, у сукупності своїх видів воно створює реальну картину життя людини та довколишнього світу, а … Продовжити читання “Образотворча діяльність”

Детальніше