Хороші традиції варто підтримувати або знову про здоров’я

30.Тра.2019
Хороші традиції варто підтримувати або знову про здоров’я

«… Батьки завжди є вихователями своїх дітей і кладуть перші зерна майбутніх успіхів чи не успіхів виховання. Зрозуміло без пояснень, як важливо для них у цьому випадку набути педагогічних знань». К. Ушинський

Родина – основа зростання здорової дитини, це світ, у якому людина навчається жити. Надзвичайно важливою постає проблема взаємодії садочка і сім’ї, зміцнення їхніх зв’язків, покращення емоційного контакту між батьками, дітьми та педагогічними працівниками; заохочення до партнерських, демократичних стосунків, що є основою створення гармонійного середовища для розвитку особистості дитини.

Тому традиційно в нашому закладі проходять саме сімейні свята. Садочок гостинно запросив батьків, дітей,  вихователів на родинне спортивне свято «Тато, мама і я – спортивна сім’я». Поєднавши і спорт, і розваги, і здорову конкуренцію свято стало  одним із найулюбленіших для дітей та дорослих.

Родзинкою свята  була поява мультяшних героїв кота Леопольда та мишенят. Мишенята запросили  дітей до показового виступу на степ платформах, а кіт Леопольд запропонував пограти командам в рухливі ігри «Риболови» і «Рибаки та рибки».

Атмосфера заходу була наповнена дружніми виступами сімейних команд, сонячною енергією добрих побажань та тісній співпраці родини та дошкільного закладу. Ми дуже вдячні нашим сімейним командам , які взяли участь у спортивному святі. І хочеться побажати, щоб у ваших сім’ях було все гаразд, щоб всі були здорові!

Галерея зображень