День захисника України

22.Жов.2018
День захисника України

Національно-патріотичне виховання — це не обмежена у часі акція, а постійна робота з дітьми. Патріотич­ні почуття, які сьогодні демонструють деякі наші співвітчизники, здебільшого формувалися в них стихійно. Ми ж, педагоги — науковці й практи­ки, — маємо зробити процес виховання патріо­тизму в кожної юної особистості керованим і цілеспрямованим.

Всі вищі духовно-моральні утворення, до яких належить почуття патріотизму, народжуються з певних ставлень до довкілля, до себе, інших тощо. І тут маємо домогтися, щоб дитина усвідомлювала, як важливо бережно ставитися до власної оселі, дитсадка, вулиці, міста (села), до національних традицій і надбань. А головне —  має втілювати це в діях. Тоді дитина відчує: зародки цих почуттів уже присутні в її житті тут і тепер.

Любов до народу, Вітчизни, виникає тоді, коли особистість долає свою відчуженість від суспільного життя. Ми можемо допомогти у цьому, залучаючи до суспільно значущих  проектів. Приклади такої спільної патріотичної взаємодії, спрямованої на допомогу воїнам АТО, переселенцям, відзначення різних свят та подій.

14 жовтня, вже традиційно, Житомирський спеціальний центр розвитку дитини № 41 разом з усією Україною відзначає Покров Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва та День УПА.

 

Тому, саме напередодні цих свят, вихованці старших груп привітали наших захисників, що були запрошені на свято, демонструючи не лише знання українських традицій, символів, а справжній свідомий патріотизм та вдячність за мирний Житомир.

 

Галерея зображень