Інформація для батьків

08.Лис.2022

«Цей портал створено як інструмент пошуку дітей, їх порятунку та визволення з місць примусового переміщення чи депортації»  

Детальніше
13.Тра.2022

До вибухонебезпечних предметів належать: Вибухові речовини — хімічні з’єднання або суміші, здатні під впливом певних зовнішніх дій (нагрівання, удар, тертя, вибух іншого вибухового пристрою) до швидкого хімічного перетворення, що саморозповсюджується, з виділенням великої кількості енергії і утворенням газів. Боєприпаси – вироби військової техніки одноразового вживання, призначені для враження живої сили супротивника. До боєприпасів належать: бойові частки ракет; … Продовжити читання “Правила поводження з вибухонебезпечними чи підозрілими предметами!”

Детальніше
23.Лют.2022
Детальніше
11.Лис.2021

  Вода – життєво важливий елемент. Це основа здоров’я дитини. Організм малюка напряму залежить від споживання якісної питної води, яка є розчинником та провідником усіх поживних речовин. У наш час отримати до неї доступ складно, але можливо.    Адміністрація та колектив центру розвитку дитини № 41 висловлює щиру вдячність директору компанії «Магія комфорту» та «Центр … Продовжити читання “”

Детальніше
05.Лис.2021
Детальніше