Інформація для батьків

08.Гру.2019

“Світ навколо дитини – це світ природи з безмежним багатством явищ, з невичерпною красою”.(В. О. Сухомлинський)     нннеможливе. Так вважаємо ми, вихователі ортопедичної групи №4  – Годлевська Олена Василівна та Грабовська Тетяна Ігорівна, та наш помічник Королюк Людмила Іванівна.

Детальніше
08.Гру.2019

У садочку група є, де щасливі діти. Група ця “Метелики” дружно нам всім жити. Що в садочку нам робити Вам розкажуть чемні діти. Ми всі вміємо дружити, веселитись і радіти. Кожен день працюєм ми, все ми вміємо самі. Дружно ми всі вмієм грати, ще й будинки будувати. Ми до школи вже готові: знають мами й … Продовжити читання “Ласкаво просимо! Група “Метелики””

Детальніше
08.Гру.2019

Є в дитячому садочку “Лісова казка”  незвичайні діти, які живуть в логопедичній групі “Бджілка”. Перші випускники нашої групи стали самі вже татами і мамами. Мабуть це були найкращі роки в їхньому житті, тому що вони приводять до нас вже своїх малюків.             Тож після такого сніданку готові пізнавати оточуючий світ, оволодівати сенсорно-пізнавальним простором, займатися художньо-продуктивною … Продовжити читання “Привіт! Знайомтеся – логопедична №3”

Детальніше
08.Гру.2019

Ми дружня родина ортопедичної групи №1 під веселою назвою “Дзвіночок”. Правило нашої групи:  “Спочатку подумай, а потім роби, розкажи про свої відчуття”    &nnb#000000;”>В нашій групі Вас чекає атмосфера сімейного затишку та гармонії, бо тут працюють працелюбні, згуртовані, талановиті та чуйні вихователі: Войнаш Леся Петрівна та Ковтун Тетяна Вікторівна, та лагідний і доброзичливий помічник вихователя Денисенко … Продовжити читання “Будьмо знайомі! Ортопедична №1”

Детальніше
08.Гру.2019

Кожен з батьків мріє, щоб його дитина виросла здоровою, щасливою, успішною, навчилася краще розуміти людей та взаємодіяти з ними. Тоді запрошуємо Вас в казковий світ логопедичної групи №2 до чарівних вихователів Карпець Світлани Анатоліївни та Давід Ніни Степанівни, логопеда Гапонюк Дарії Вікторівни, а також помічника вихователя Шанюк Тетяни Казимирівни Ми зробимо все, щоб Ваша дитина … Продовжити читання “Давайте знайомитись! Логопедична група №2”

Детальніше
error: Content is protected !!