Методичні акценти

17.Бер.2021

“Профілактика агресивної поведінки у дітей”. Двадцять другого лютого на базі ЖСЦРД №41 відбувся семінар- практикум для педагогів «Що таке агресія та агресивність? Профілактика агресивної поведінки у дітей». В ході семінару педагогам закладу вдалося збагатити свій особистий та педагогічний досвід поняттями агресія та агресивність. Дізнатися, якою буває агресія, що відбувається в мозку дитини в момент агресії, … Продовжити читання “Семінар-практикум “Що таке агресія та агресивність?””

Детальніше
02.Бер.2021

Мета: збагачувати знання педагогів про прийо­ми і методи формування духовно-моральних якостей дошкільників засобами літературних творів. Підви­щувати мотивацію щодо здійснення системи роботи з розвитку етичних уявлень дітей. Розвивати творчий потенціал педагогів.  1. Мозковий штурм “Добро і зло” 2.  Вправа «Склади прислів’я» 3. Вправа  “Серце добрих побажань”

Детальніше
24.Лип.2020

“Почніть робити те, що треба. Потім робіть те, що можливо. І ви раптом виявите, що робите неможливе”.  (Св. Франциск Ассізький)      Нині освітні процеси в Україні відзначаються неординарністю, пошуком нових підходів до виховання та навчання дітей. Виховати компетентно творчу дитину може лише компетентний, творчій вихователь. Модель сучасного вихователя предбачає готовність до застосування нових освітянських … Продовжити читання “Сучасний розвивально-освітній простір – запорука успішної соціалізації дошкільника”

Детальніше
08.Гру.2019

“Світ навколо дитини – це світ природи з безмежним багатством явищ, з невичерпною красою”.(В. О. Сухомлинський)             Формування особистості поза світом природи неможливе. Так вважаємо ми, вихователі ортопедичної групи №4  – Годлевська Олена Василівна та Грабовська Тетяна Ігорівна, та наш помічник Королюк Людмила Іванівна. Ми має на меті не лише … Продовжити читання “Нумо знайомитись! Ортопедична група №4”

Детальніше
08.Гру.2019

У садочку група є, де щасливі діти. Група ця “Метелики” дружно нам всім жити. Що в садочку нам робити Вам розкажуть чемні діти. Ми всі вміємо дружити, веселитись і радіти. Кожен день працюєм ми, все ми вміємо самі. Дружно ми всі вмієм грати, ще й будинки будувати. Ми до школи вже готові: знають мами й … Продовжити читання “Ласкаво просимо! Група “Метелики””

Детальніше