Новини

26.Тра.2022

   Дитинство – найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в цей час дитина формується фізично, психічно й інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь та навичок. І саме в цей період вона потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту.                                  … Продовжити читання “Тиждень безпеки життєдіяльності дитини”

Детальніше
22.Кві.2022

Великдень– це день, коли душа очищується і наповнюється радістю і світлом. У такий нелегкий час, це світле свято набуло особливого значення. Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, тому колектив ЖСЦРД  № 41 зі щирим серцем та великою вірою у Перемогу спекли 330 пасочок для наших захисників! Молимося                  … Продовжити читання “З Великоднем!”

Детальніше
22.Гру.2021

       21 грудня 2021 року на базі Житомирського центру розвитку дитини № 41 відбувся майстер-клас для кухарів закладів дошкільної освіти від бренд-шефа Maresto Сергія Пастуха, на якому були продемонстровані можливості пароконвектомата, особливості роботи та обслуговування обладнання. В практичній частині майстер-класу було приготовлено гречану кашу розсипчасту, котлети в паніровці смажені та котлети на пару. Присутні із … Продовжити читання “Майстер-клас по роботі з пароконвектоматом”

Детальніше
21.Гру.2021

День Святого Миколая – найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками. Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне. Це свято –  прекрасний шанс зануритися у  казку і насолоджуватися нею разом з дітьми!Така казка завітала і … Продовжити читання “День Святого Миколая”

Детальніше
23.Лис.2021

В нашому центрі розвитку дитини з 15.11. по 21.11.2021р. було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого педагоги знайомили вихованців із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя. Упродовж тижня безпеки діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах. … Продовжити читання “Тиждень безпеки дорожнього руху”

Детальніше
error: Content is protected !!