Новини

12.Вер.2023

Житомирський спеціальний центр розвитку дитини санаторного типу № 41 вітає всіх діток, батьків та педагогів з початком нового навчального року!!!

Детальніше
12.Вер.2023

До Дня фізичної культури та спорту в нашій “Лісовій казці” був проведений спортивний квест-розвага. Дітки всіх вікових груп із великим захопленням виконували рухливі завдання на різних казкових локаціях.

Детальніше
16.Лип.2023

Головні правила відвідування лісу: відвідування лісів у прикордонних районах є смертельно небезпечним; нехтування попереджувальними знаками «СТОП МІНИ» смертельно небезпечно; виконання розвороту на лісовій дорозі може спричинити наїзд на міну, що загрожує смертю; з’їжджати з лісової дороги на обочину заборонено; розтягувати або перетинати штучно зроблені завали деревини в лісі становить смертельну небезпеку; подбайте про рідних та … Продовжити читання “Інформаційно-роз’яснювальна робота «СТОП МІНИ»”

Детальніше
13.Січ.2023

 Усі діти обожнюють Новорічно-Різдвяні свята – особливий затишний період, коли можна мріяти та вірити в чудеса, а навколо панує казкова атмосфера. Якщо настання Нового Року завжди є цікавим та зрозумілим, то історія Різдва для дітей часто буває досить заплутаною.  Зрозуміти та пройнятися справжнім Різдвяним духом, повноцінно насолодитися різдвяними історіями допомогло казкове дійство, організоване педагогами та … Продовжити читання “Різдвяні історії”

Детальніше
20.Гру.2022

В нашому центрі розвитку дитини з 19 грудня розпочався цикл Різдвяно-новорічних свят. Колектив та вихованці закладу готувалися до цих свят з великим натхненням, сподіванням та вірою у найшвидшу перемогу! Попри сьогоднішню дійсність всі разом намагаємося забезпечувати діткам щасливе повноцінне дитинство!!!

Детальніше