Новини

13.Січ.2023

 Усі діти обожнюють Новорічно-Різдвяні свята – особливий затишний період, коли можна мріяти та вірити в чудеса, а навколо панує казкова атмосфера. Якщо настання Нового Року завжди є цікавим та зрозумілим, то історія Різдва для дітей часто буває досить заплутаною.  Зрозуміти та пройнятися справжнім Різдвяним духом, повноцінно насолодитися різдвяними історіями допомогло казкове дійство, організоване педагогами та … Продовжити читання “Різдвяні історії”

Детальніше
20.Гру.2022

В нашому центрі розвитку дитини з 19 грудня розпочався цикл Різдвяно-новорічних свят. Колектив та вихованці закладу готувалися до цих свят з великим натхненням, сподіванням та вірою у найшвидшу перемогу! Попри сьогоднішню дійсність всі разом намагаємося забезпечувати діткам щасливе повноцінне дитинство!!!

Детальніше
08.Гру.2022

Одягнеш хустину і ти – справжня жінка,  Бо ти з України і ти – українка. А наша хустина – жіноча прикраса Із роду до роду, не втрачена часом. І знайте дівчата, в хустині – жіночість, Чаруйте коханих, хай бачать їх очі, Що ви їхні панни, таких більш немає,               … Продовжити читання “День української хустки”

Детальніше
22.Жов.2021

Вихованці центру розвитку дитини санаторного типу № 41 отримали позитивні емоції від зустрічі з представниками поліції, поповнили свої знання про правила дорожнього руху. Поліцейські вразили педагогів та дітей вмінням  спілкуватись з малечею, доступністю розповідей про складні речі. Діти були захоплені знайомством з людьми такої мужньої професії. Колектив закладу і батьки вдячні  за незабутню зустріч та … Продовжити читання “На варті безпеки”

Детальніше
03.Вер.2021

День знань — це символ чистоти та доброти, це початок навчального року!                        Нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для вихованців, так і для педагогів. Нових відкриттів і вражень вам у новому навчальному році!               

Детальніше