Новини

10.Січ.2020

На сьогоднішньому етапі розвитку системи дошкільної освіти посада вихователя-методиста потребує мобільної та гнучкої особистості. Робота, яку має виконати вихователь-методист потребує постійного вдосконалення, обробку великої кількості інформації, великого документообігу, ефективної та продуктивної роботи з педагогами та батьками. Якщо врахувати швидку динаміку в якій відбуваються ці зміни то виходить той ефь силівна. Для того щоб не жити … Продовжити читання “Семінар-практикум для вихователів-методистів “Оптимізація роботи вихователя- методиста через використання QR –кодів та сервісів Google””

Детальніше
04.Січ.2020

ЛІТЕРАТУРНИЙ СТЕНДАП

Детальніше
08.Гру.2019

“Світ навколо дитини – це світ природи з безмежним багатством явищ, з невичерпною красою”.(В. О. Сухомлинський)     нннеможливе. Так вважаємо ми, вихователі ортопедичної групи №4  – Годлевська Олена Василівна та Грабовська Тетяна Ігорівна, та наш помічник Королюк Людмила Іванівна.

Детальніше
08.Гру.2019

У садочку група є, де щасливі діти. Група ця “Метелики” дружно нам всім жити. Що в садочку нам робити Вам розкажуть чемні діти. Ми всі вміємо дружити, веселитись і радіти. Кожен день працюєм ми, все ми вміємо самі. Дружно ми всі вмієм грати, ще й будинки будувати. Ми до школи вже готові: знають мами й … Продовжити читання “Ласкаво просимо! Група “Метелики””

Детальніше
08.Гру.2019

Є в дитячому садочку “Лісова казка”  незвичайні діти, які живуть в логопедичній групі “Бджілка”. Перші випускники нашої групи стали самі вже татами і мамами. Мабуть це були найкращі роки в їхньому житті, тому що вони приводять до нас вже своїх малюків.             Тож після такого сніданку готові пізнавати оточуючий світ, оволодівати сенсорно-пізнавальним простором, займатися художньо-продуктивною … Продовжити читання “Привіт! Знайомтеся – логопедична №3”

Детальніше
error: Content is protected !!