Новини

03.Вер.2021

День знань — це символ чистоти та доброти, це початок навчального року!                        Нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для вихованців, так і для педагогів. Нових відкриттів і вражень вам у новому навчальному році!               

Детальніше
21.Тра.2021

     Сьогодні, 21 травня 2021р., у ЖСЦРД № 41 було проведено практичне заняття – тренінг “Евакуація дітей при надзвичайних ситуаціях” з метою навчання учасників освітнього процесу правилам безпечної життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій. Також ознайомили маленьких “чомучок” з практичними правилами та засобами пожежогасіння.

Детальніше
15.Кві.2021

Весна в ЖСЦРД № 41 розпочалася з наведення порядку. Внаслідок дружної клопіткої роботи працівників закладу з наведення чистоти було упорядковано територію, зроблена обрізка та вирубка старих дерев і насадження нових. Так, заклад поповнився яблунями, кущами калини та горобини, модринами. Також впорядковані клумби, які засяяли барвистими весняними квітами,  виготовлені та розвішені шпаківні і годівнички.     … Продовжити читання “Весняний благоустрій”

Детальніше
16.Бер.2021

  Ляльковий театр – одне з найулюбленіших видовищ дітей дошкільного віку. Він приваблює дітей своєю яскравістю, барвистістю, динамікою.   Незвичайним видовищем захоплює дітей, переносить їх на абсолютно особливий, захоплюючий світ, де все надзвичайно, все можливо. Театр доставляє дітям велике задоволення і приносить багато радості.                                  … Продовжити читання “Театр “Лісовий карантин””

Детальніше
01.Бер.2021
Детальніше
error: Content is protected !!