Новини

01.Чер.2023

Вітаємо випускників 2023 року!  Ви залишаєте садочок, Бо вам до школи вже пора! Убралася в рясний віночок Весела наша дітвора. Нехай простелиться доріжка Красивим килимком надій, Побудьте з казкою ще трішки, В дитячих і солодких мріях! Окрема подяка нашим ЗСУ – за можливість подарувати свято дітям, дякуємо за наш захист!!!

Детальніше
01.Чер.2023

В такий важкий для нашої країни час, педагоги ЖСЦРД № 41 роблять все можливе, щоб забезпечити діткам щасливе дитинство!

Детальніше
12.Тра.2023

МАМА – найголовніша людина в житті кожного з нас! Напередодні свята вихованці нашого закладу вітали своїх коханих матусь. Бажаємо вам здоров’я, миру, благополуччя та радості!!!

Детальніше
03.Тра.2023

День Сонця в “Лісовій казці”! Неймовірні емоції діток, піднесений настрій колективу та тепло сьогоднішнього сонечка зарядили позитивом та зігріли душу.

Детальніше
13.Січ.2023

 Усі діти обожнюють Новорічно-Різдвяні свята – особливий затишний період, коли можна мріяти та вірити в чудеса, а навколо панує казкова атмосфера. Якщо настання Нового Року завжди є цікавим та зрозумілим, то історія Різдва для дітей часто буває досить заплутаною.  Зрозуміти та пройнятися справжнім Різдвяним духом, повноцінно насолодитися різдвяними історіями допомогло казкове дійство, організоване педагогами та … Продовжити читання “Різдвяні історії”

Детальніше