Нумо знайомитись! Ортопедична група №4

08.Гру.2019
Нумо знайомитись! Ортопедична група №4

“Світ навколо дитини – це світ природи з безмежним багатством явищ, з невичерпною красою”.
(В. О. Сухомлинський)

    нннеможливе. Так вважаємо ми, вихователі ортопедичної групи №4  – Годлевська Олена Василівна та Грабовська Тетяна Ігорівна, та наш помічник Королюк Людмила Іванівна.

Дошкільний вік є найважливіший період формування активного інтересу до пізнання оточуючого. Саме тому ми вирішили створити STREAMлабораторію на майданчику.

            Лабораторія – це база для специфічної діяльності, де діти перетворюються на “науковців-дослідників”, проводять досліди, експерименти, визначають стан погоди.

        &nbsоюгулянках на бізі борді у павільйоні ми розмістили календар погоди і природи, терези, календар з рухливим віконечком для визначення числа місяця та годинник “Дні тижня”, термометр, годинник “Настрою”, терези. Розмістили у лабораторії “Шафу знахідок”. До цієї шафи наші дітки разом зі своїми татами, мамами, бабусями, дідусями приносять і складають усе незвичайне, що знайшли у довкіллі та що може бути цікавим для опису, порівняння, виховання спостережливості.

Крім того ми ще розбили клумбу з рослинами, що цвітуть протягом року, зробили сонячний годинник, дощомір для вимірювання кількості опадів,  різноманітні флюгера, вертушки та інші прилади, які допоможуть стежити за вітром.

Ми намагаємося розкрити у наших малят ціннісне ставлення до природи. Отже, розвиваймо у дітей прекрасне та чуйне!!!

error: Content is protected !!