Обережно!!! Читання впливає на ваш мозок!

04.Січ.2020
Обережно!!! Читання впливає на ваш мозок!

ЛІТЕРАТУРНИЙ СТЕНДАП

Як бути в ключі сучасного розвитку суспільства та при цьому знизити рівень стресу?

В ЖСЦРД № 41 знайшли виp>assic-paragraph –>

Згідно з дослідженням 2009 року, проведеного в Університеті Сассекса в Сполученому Короліизьше, ніж прослуховування улюбленої музики та прогулянка. 

Також вчені виявили, що всього 6 хвилин читання уповільнюють серцевий ритм і знижують м’язову напругу. Щоправда, це не стосується читання з монітора.

Основний інструмент педагога це мовлення!

Коли ми читаємо авторів, які добре пишуть, ми звикаємо добре і правильно говорити. Це одна з найголовніших причин, навіщо читати кg>наєшся і запам’ятаєш нових слів. Новий репертуар залишиться у вашому внутрішньому словнику вже назавжди. Це сприяє досягненню життєвого успіху – як у приватному, так і в професійному житті. Нові слова стимулюють процеси мислення, що безпосередльв.

Все, що ми читаємо, немов по крупицях, збирається в загальну картину світу — а це і є наші знання і наша ерудиція.

Нові знання поєднуються з тими, які вже є. Читання зміцнює «м’язи пам’яті», так само, як і підняття ваги розвиває м’язи культуриста. З кожною новою інформацією, мозок створює нові синапси, покращує роботу вже існуючих і уповільнює процес їхнього відмирання. Завдяки цьому, у вас набагато більше шансів зберегти кращу пам’ять, ніж у людей, що переглядають телепередачі.

Отже, вашій увазі «Літературний стендап»

У тому, що читання книг приносить людині неоціненну користь, не потрібно нікого переконувати. Чому тоді таким корисним і розвиваючим заняттям захоплюється так мало людей? Тільки 10% із нас читає більше, ніж 7 книг у рік.

Для того, щоб закликати всіх до читання, представляємо вам зінclassic-paragraph –>

Педагоги в цікавій формі предх ос

Поліщук Ніна Василівна
Книги Дашвар Люко
Поліщук Людмила Павлівна
Книги Валентини Миколаївни Мастєрової

Головний приз – книга «Кров – свята» Володимира Шовкошитного видавництва «Український пріоритет» з автографом автора отримала Криворучик Тетяна Миколаївна за презентацію книги Корній Дари «Тому що ти є».

Масловська Любов Андріївна, Грабовська Тетяна Ігорівна та Мозговенко Оксана Ігорівна отримали за виступи книги Мокрицького Георгія Павловича.

Висловлюємо вдячність за нази/strong>

Натхненник та організатор заходу – Бура Олена Владиславівна, вихователь-методист ЖСЦРД № 41.

error: Content is protected !!