Освітній процес

21.Лис.2022

День Гідності та Свободи – це утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої … Продовжити читання “День Гідності та Свободи 2022”

Детальніше
09.Сер.2022
Детальніше
01.Сер.2022
Детальніше
26.Тра.2022

   Дитинство – найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в цей час дитина формується фізично, психічно й інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь та навичок. І саме в цей період вона потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту.                                  … Продовжити читання “Тиждень безпеки життєдіяльності дитини”

Детальніше
23.Лис.2021

В нашому центрі розвитку дитини з 15.11. по 21.11.2021р. було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, під час якого педагоги знайомили вихованців із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя. Упродовж тижня безпеки діти ознайомилися зі знаками, розміткою на дорогах, розглядали ситуації, які можуть виникнути на дорогах і тротуарах. … Продовжити читання “Тиждень безпеки дорожнього руху”

Детальніше