Про нас

Структура закладу:

В дошкільному закладі функціонують:

  • басейн;
  • два фізіотерапевтичні кабінети;
  • студії образотворчого мистецтва, художньої праці;
  • кабінет практичного психолога;
  • кабінет англійської мови;
  • логопедичний консультативний пункт;
  • хореографічна студія;
  • гурток “Грація” та гурток початкового моделювання “Паперові фантазії”.
  • гурток «Веселі музики» та гурток навчання дітей плаванню «Дельфін»
  • гурток фізкультурно-оздоровчого спрямування «Здоров’ятко» .

Герб – це знак, своєрідний ключ до історії сім’ї, міста, держави.

  В нашому казковому містечку дитинства також є свій герб, ключ який відкриває двері у «Лісову казку».

  На гербі нашого центру зображено ліс, сову, казку, що символізує саму назву нашого закладу «Лісова казка». Сонце символізує тепло, яке віддають дітям добрі, щирі, чуйні люди, що працюють в «Лісовій казці».

Чотирнадцять промінців – це чотирнадцять груп, в яких виховуються наші малята. Символ, який несе кожен промінець, означає, що діти наші захищені, зростають в любові і турботі, всебічно розвиваються їхні обдаровання, таланти, про їхнє здоров’я, фізичний і психічний розвиток турбуються ніжні дбайливі руки всіх працівників дошкільного закладу.

  В «Лісовій казці» виховується особистість, яка здатна зробити свідомий крок у доросле життя.

Гімн:

Країна  дитинства,

 Де казка живе.

Тут кожен малюк

Свого друга знайде.

Тут сонце і радість,

Щасливий тут сміх,

Завжди тут стрічають

Привітно усіх.

Це казка, це лісова казка –

Веселий і сонячний

Дім  для діток.

Це казка, це лісова казка –

Це наш 41-й дитячий садок.

У нашім садку

Гарно квіти цвітуть.

Здорові й щасливі

Тут діти ростуть.

Ідуть задоволені їхні батьки,

В надійних руках

Тут завжди малюки.

 

Завідувач    

Масловська Любов Андріївна

  В 2006 році Житомирський спеціальний центр розвитку  дитини санаторного типу №41 очолила молода та енергійна завідувач Масловська Любов Андріївна. Вона працює в дошкільному закладі з 1985 року. Закінчила Бердичівське педучилище, 1985 р., за спеціальністю “вихователь дошкільних закладів” та Житомирський державний педагогічний університет ім. І. Франка, 2003р., за спеціальністю “вчитель початкових класів”.


Масловська Любов Андріївна  зробила вагомий внесок в зміцнення матеріально-технічної бази, опікується здійсненням навчально-виховного процесу в закладі, завжди підтримує в колективі середовище, де комфортно та затишно всім, де зароджуються нові педагогічні ідеї, дитячі успіхи та досягнення. Якщо є цікаві ідеї – будуть і плоди. Вдалий старт – успішна кар’єра.

Вихователь-методист:

Бура Олена Владиславівна, має вищу педагогічну освіту зі спеціальності “Початкове навчання”, магіст педагогічної освіти, викладач педагогіки і методики, спеціаліст другої категорії, педагогічний стаж – 7 рік.

Вихователь-методист організовує роботу методичного кабінету центру розвитку. Одним з головних завдань діяльності методичного кабінету ЖСЦРД №41 є організація системи методичної роботи, спрямованої на удосконалення професійної майстерності, психолого-педагогічної культури педагогічних працівників, підвищення їх кваліфікації, активізації творчого потенціалу та збагачення досвіду.

     Зміст методичної роботи в закладі будується на основі державних документів про освіту, науково-педагогічних досліджень, навчальних планів, програм, новинок психолого-педагогічної літератури, інструктивно-методичних матеріалів з проблем організації методичної роботи, інформації про перспективний досвід.

Методична служба закладу на чолі з вихователем-методистом Оленою Владиславівною знаходиться в постійному творчому пошуку ефективних методів та прийомів педагогічної діяльності, робота з педагогічними кадрами наповнена цікавими формами роботи: квестами, семінарами-практикуми, педагогічними мостами тощо.

 

Статут закладу

Статут ЖСЦРД №41

Сім’я Забродських

Наш син Олег вперше потрапив в садочок в малесенькому віці 2 рочків. Керівництво садочка пішло на зустріч та зарахувала його в списки. Відтоді, кожний день перебування сина в цьому закладі наповнював нашу сім’ю лише приємними моментами. Ми завжди зі спокійною душею відводили його та кожного вечора поверталися додому й син розповідав з захватом про нові знання, які він здобував за день. Від всього серця дякуємо Вам Любов Андріївною та всьому Вашому педагогічному та виховному складу за Вашу роботу, за душевне тепло яке дарує кожна нянечка дитині,за високий професіоналізм вихователів, окрема вдячність нашому логопеду Валентині Іванівні за її професіоналізм та підхід до дитини.

Дякуємо найкращому колективу!!! З великою повагою сім’я Забродських

Пантя Олександр

У житті кожної людини сім’я відіграє найважливішу роль. Сім’я – це люди, які будуть завжди поруч, готові підтримати у важку хвилину, радіти в дні успіху, направляти і слухати. Для кожної дитини батьки виконують всі ці функції, а що робити дітям, коли батьків немає поруч? Тут і з’являються рятувальники, рідні і улюблені – вихователі!Антонюк Олександра

Дуже люблю наш садочок. В ньому найкращі в світі вихователі.Добрі,чуйні,вони вкладають всю свою турботу і любов у виховання наших діток!!!Вдячна Богу,що зустріла таких прекрасних людей,яким не боюсь залишати на цілий день,нашу донечку Терезку❤❤❤

Розклад

Понеділок - П'ятниця (7:00 – 19:00)

Суббота та Неділя - Вихідні

Адреса

Україна, м. Житомир 10020

вул. Проспект Миру, 20

Дні прийому

Понеділок - 14.00 - 17.00

Середа - 9.00 - 12.00

Контакти

0412-25-94-19

lisovakazka41@ukr.net

error: Content is protected !!